1% procent 
Początek 
Postępy w Leczeniu 
  styczeń 2011r.
  styczeń 2010r.
  grudzień 2009r.
  kwiecień 2009r.
  poździernik 2008r.
  wrzesień 2008r.
  marzec 2008r.
  grudzień 2007r.
Podziękowania 
Imprezy Charytatywne 
Oliwia w Fundacji 
AKCJA /banerek/  
Postępy w Leczeniu - marzec 2008r.

12.03.2008r.


     Nasze kochanie jest po tomografii komputerowej sprawdzającej część kostną czaszki.
Lekarze zastanawiają się nad dalszymi operacjami tymbardziej, że są komplikacje, które wykazała tomografia CD-3D.  Wyniki badania wskazują ubytek kości, które były odtwarzane operacyjnie.

Kosnultujemy się w tej sprawie  z neurohirurgami i neurologami.

Pani neurolog z Częstochowy stwierdziła, że Oliwia jest w górnej granicy norm dla rozwoju intelektualnego, fizycznego, koordynacji ruchowej i emocjonalnego. Rozwój mowy prawidłowy.
To bardzo nas ucieszyło, gdyż my również nie zauważyliśmy odstępstw w rozwoju naszej małej tulinki.

Jesteśmy jeszcze raz umówieni z prof Kobusem z Polanicy i już tłumaczymy kolejne karty wypisu szpitala z W-wy na język angielski by konsultować się w Dallas.

 
To tak wszystko w skrócie i bardzo pobieżnie przez temat.

 

W niedzielę 9 marca byliśmy w sanktuarium w Gidlach. Modliliśmy się przed figurką matki Boskiej Gigelskiej i prosiliśmy o wsparcie. Modlimy się o trafne decyzje lekarzy i o ich sukces w leczeniu Oliwii.

 

Chciałem serdecznie podziękować Pani dr Iwie Marciniak z wydziału elektrycznego Politechniki Częstochowskiej za zaangażowanie i cenne rady. Dzięki niej dowiedzieliśmy się o bardzo ciekawym i w naszym przypadku na pewno korzystnym badaniu. Polega ono na analizie pierwiastkowej włosów.

To bardzo dokładne badanie, lekarze po analizie pierwiastkowej włosów wystawiają wnioski i komentarze. Po podsumowaniu proporcji pierwiastków w organizmie proponują program suplementacyjny. Zalecają dawki dzienne, które zawierają mikroelementy i witaminy . Związane jest to ze wzajemnym oddziaływaniem mikroelementów i witamin prowadzącym do optymalnego składu mineralnego organizmu.

Więcej na stronie laboratorium Biomol-Med www.biomol.pl Polecamy.