1% procent 
Początek 
Postępy w Leczeniu 
  styczeń 2011r.
  styczeń 2010r.
  grudzień 2009r.
  kwiecień 2009r.
  poździernik 2008r.
  wrzesień 2008r.
  marzec 2008r.
  grudzień 2007r.
Podziękowania 
Imprezy Charytatywne 
Oliwia w Fundacji 
AKCJA /banerek/  
Postępy w Leczeniu - grudzień 2009r.

14.11.2009r. - znaleźliśmy światowej sławy chirurga plastyka z USA, który... średnio raz lub dwa razy do roku bywa w Polsce i operuje dzieci.

W kwietniu Oliwia zakwalifikowała się na operację u niego. To dopiero początek leczenia, ale nareszcie trafiliśmy w dziesiątkę! Polecamy doktora Scott'a Bartlett'a.

Operuje zespół aperta, szczęki i nosy, Specjalizuje się w najtrudniejszych przypadkach wad wrodzonych twarzoczaszki u dzieci.

NIestety kolejną operację u Oliwii można przeprowadzić jedynie w USA, bo doktor Bartlett przyjeżdża do Polski sam, a potrzebuje współpracy z całym swoim zespołem.

 

Koszt operacji przesuwania oczodołów, skóry wokół oczu, gałek ocznych u Oliwii  to 302 tys. USD...

 

Jeśli uda nam się przebrnąć przez formalności w NFZ-cie o dofinansowanie leczenia zagranicznego - będziemy służyć pomocą innym rodzicom szukającym ratunku dla swoich dzieci...

Trzymajcie kciuki...

Od dnia 6-go listopada 2009r. rozpoczynamy drogę formalną. Komplet dokumentów, który kompletowaliśmy przez ostatnie 4 miesiące został wysłany. Teraz tylko średnio kilkadziesiąt telefonów do specjalistów i wizyty u krajowych konsultantów na przekonywaniu ich, że nie da się tego dalej leczyć w kraju.